Інтернет

Якщо Ви читаєте цю сторінку, то хочемо Вас привітати Ви є щасливим користувачем Інтернету!

Якщо ж Ви тільки плануєте під’єднатись до мережі , і в даний момент шукаєте інформацію як вигідніше та швидше Вам це зробити, то Ви на правильному шляху!!!

Інтернет-провайдер “Кварц” у максимально короткі терміни та за низькою ціною організує Вам підключення до мережі Інтернет!

Швидше беріть документи (паспорт та ідентифікаційний код) та приходьте до нас за адресою:

  • М.Червоноград, вул.Корольова 8

Або телефонуйте до нас за номером телефону:

  • 0(3249)46-000

А тепер розглянемо трохи теорії…

Що ж таке, той інтернет скажете Ви.

Інтернет є глобальною мережею користувачів персональних комп’ютерів.

Інтернет побудований з мільйонів локальних, глобальних приватних мереж, пов'язаних між собою за різноманітними дротовими, оптичними і бездротовими технологіями.

Інтернет став основним засобом для корпоративного чи приватного спілкування.

З допомогою Інтернету ми можемо знайти необхідну інформацію, розіслати прес-релізи, влаштовувати конференцію з рідними та близькими, провести інтерв'ю і т.д.

Пересічний користувач може через Інтернет не лише замовити та придбати товар на будь-який смак з доставкою Вам додому чи довідатись погоду, а також познайомитись та поспілкуватись з іншими користувачами Інтернет.

В повсякденному вжитку слово Інтернет найчастіше розуміють у значенні Всесвітньої павутини та доступної інформації, а не у значенні фізичної мережі.

Сайт – це сукупність інтернет-сторінок, які містять текстову і графічну інформацію.

World Wide Web (WWW) – це сукупність усіх сайтів або система взаємозв’язків (гіперпосилань та ін.), котрими усі ресурси об'єднані у єдиний простір.

WWW - є найбільш розвинутою частиною всесвітньої павутини.

Окрім www, у Інтернеті реалізовані також і інші сервіси такі як електронна пошта, передача даних по FTP, обмін текстовими повідомленнями (чат), потокове мультимедіа та ін.

У переважній більшості випадків усі сервіси є тісно взаємопов'язаними.

Мережа Інтернет створювалась поступово. Сьогодні вона продовжує розвиватись: зростають швидкості передач даних, впроваджуються нові сервіси і т.д.

В Інтернеті немає меж чи конкретного власника. Мережу неможливо повністю вимкнути.

Приєднавшись до мережі Інтернет у провайдера “Кварц” Ви отримаєте високу якість послуг за доступними цінами у м.Червонограді та Сокальському районі (детальніше про мережу покриття: Покриття та ціни на інтернет у розділі: Тарифи на послуги Інтернет )

ТОВ "Кварц" пропонує підключити інтернет, тоді Ви можете переглядати погоду, новини, електронну пошту, користуватись картами та соціальними мережами або робити покупки он-лайн!

Будьте завжди у мережі! Відвідуте улюблені веб-сайти, завантажуйте цікавий контент, слухайте музику!